mój mały świat

Przyznam się bez bicia, że jest to mój kolejny blog. Kiedyś miałam ich kilka, nawet kiedyś pokusiłam się o to, aby tworzyć szablony i całkiem, całkiem mi to wychodziło. Jednak zaprzestałam pisaniu i od kilku lat nie zakładałam nic nowego, a o tamtym już zapomniałam.
Sama nie wiem czy dobrze robię, zakładając nowego bloga, bo i bez tego narzekam czasami, że brakuje mi czasu na cokolwiek. Jednak podjęłam się temu wyzwaniu, a jaki będzie tego skutek? Okaże się w swoim czasie.
Zastanawiam się cały czas nad formą mojego bloga. Na początku myślałam o tym, aby przedstawiać tu różnego rodzaju produkty spożywcze, które skosztowałam i podawać swoje subiektywne oceny. Ponadto, od dawna marzyłam o założeniu bloga, na którym umieszczałabym swoje opinie o przeczytanych książkach. Moim marzeniem było (i jest!) nawiązanie współpracy z wydawnictwami. Tylko ciągle czai mi się w głowie myśl, że nie umiem pięknie pisać, więc czy.. nadaję się w ogóle do tego?
Jak widać - dalej nie wiem o czym ten blog ma być. Może uda mi się połączyć jedno z drugim? A może i z trzecim, bo interesuję się również modą, więc wszelkie sukienki, buty oraz biżuteria są dla mnie również interesującym tematem. Być może po pewnym czasie zdecyduję się na coś bardziej konkretnego. Zobaczymy.
Spróbuję stworzyć sobie tutaj taki mój mały świat, gdzie będę mogła oceniać to, co podoba mi się bądź nie podoba; umieszczać tu różne ciekawe linki, zdjęcia, cytaty.
Trzymajcie kciuki, abym wytrwała tu jak najdłużej. Przydałoby mi się również życzyć samodyscypliny, systematyczności i chęci!

2 komentarze

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Ja już zacieram rączki i mocno trzymam kciuki :) Będę wpadać zawsze ! :***

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę powodzenia i wytrwałości w tworzeniu Twojego małego świata , postaram się obserwować na bieżąco jego rozwój :)
  Co do twojego pytania ( byc może czysto retorycznego ale i tak odpowiem ) czy nadajesz sie do pisania o książkach - to mówię Ci ze ja zadawałam sobie dokładnie to samo pytanko a w tym roku minął już rok odkąd zaczęłam małymi kroczkami "szkrobać" na blogu :) Pytanie raczej czy sprawia Ci to przyjemność ? Jeżeli tak to nie ma co się zastanawiać ! :)
  Ale mędrkuję, co ?
  Niech moc będzie z Tobą
  Pozdrawiam
  Dalia

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.