Top 10: ulubione okładki książek

Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i gusta. Jeżeli chcesz dołączyć do akcji - w każdy piątek wypatruj nowego tematu na dany tydzień u Kreatywy.
Dziś przyszła pora na...
ulubione okładki książek.


Może okładki nie są zadziwiająco piękne, aczkolwiek wybrałam te książki, które przeczytałam. Jeśli miałabym wybierać z książek, które chciałabym przeczytać to miałabym zdecydowanie większe pole do popisu. ;-)

8 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. "Dobrani" mają świetną okładkę. Też mi się podoba:))

  OdpowiedzUsuń
 2. a mnie się podoba ostatnia i już mam chęć przeczytać książkę :) wstyd się przyznać, ale czasami to właśnie okładka decyduje czy coś przeczytam czy nie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładne ;) jeśli okładka robi dobre pierwsze wrażenie, to może przekonać niezdecydowanego jak najbardziej. nie znam większości z tych książek, więc czuję się przekonana ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. "Zwyczajnego faceta" chciałam przeczytać od bardzo dawna, a Wydawnictwo Promic ma naprawdę przepiękne okładki, absolutnie wyjątkowo prezentują się na półce. Przyznam, że "Erynie" zrobiły na mnie duże wrażenie. Mi byłoby ciężko wybrać, ale to naprawdę ciekawe wyzwanie. Kocham listy "Top 10" u Kreatywy - są takie pomysłowe właśnie:D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne okładki, chociaż gdybym miała wybierać to typowałabym inne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, jest mnóstwo innych, przepięknych okładek, ale wybierałam z tych książek, które przeczytałam, więc pole moich wyborów zawęziło się bardzo :p

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.