Nie czytasz książek? Lecz się!

Na widok pustej biblioteczki kłuje Cię w sercu? Po skończonej książce masz napady lęku? A może drgawki utrudniają Ci zaparzenie melisy na uspokojenie, kiedy nie masz nic nowego do przeczytania?
To oznaka, że cierpisz na niedobór książek! Na szczęście wiemy jak Cię wyleczyć! Już 9 marca Pogotowie Czytelnicze wkracza do akcji!

Ślubowaliśmy pomóc w potrzebie wszystkim Książkoholikom, którzy są spragnieni nowych tytułów i słowa dotrzymamy. Opracowaliśmy skuteczną metodą leczenia. Stosujemy inhalację z pary topniejących cen, okłady z gorących nowości oraz terapię szokową przy użyciu porażających promocji. Wszystkim osobom, które zamiast krwi mają tusz, umożliwiamy przyjmowanie książek dożylnie. Czopków nie stosujemy.

Chcesz dostarczyć swojemu organizmowi niezbędnych witamin i książkowych minerałów? Nie oszczędzaj na swoim czytelniczym zdrowiu i weź udział w naszej KsiążkoTerapii!

Kto: Pogotowie Czytelnicze na TaniaKsiazka.pl
GdzieTUTAJ
Kiedy: Start już 9 marca 2018 roku


18 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Całym sercem jestem za tą akcją :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To naprawdę świetna akcja. Oby jak najwięcej takich promujących czytanie! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Po tej akcji będzie potrzebny ratunek dla portfeli.:) Bidulki zeszczupleją.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety tak... ale za to ile dobra przywędruje na nasze półki! :D

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Nie mogę doczekać się 9 marca, aby przekonać się, co księgarnia szykuje. :)

   Usuń
 5. Śmieszna akcja, ale na pewno będę miała ją na uwadze! ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Super akcja! Ja również uważam że czytanie nie boli :p zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Hahahaha nie spodziewałam się takiego wpisu, ale muszę przyznać, że to świetna idea! Portfele trochę ucierpią, ale czego nie robi się dla większego dobra?
  Pozdrawiam ♡

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.