Nie rób wakacji od książek!

Tania Książka jak zwykle staje na wysokości zadania, tworząc promocje z okazji i bez okazji. ;-) Wiadomo, że wakacje to czas, w którym teoretycznie mamy więcej czasu na czytanie, chociaż z doświadczenia wiem, iż to właśnie w letnie miesiące czytam mniej, ale nawet jeśli nie uzyskam satysfakcjonującego wyniku, to kto zabroni mi zakupić sobie jakieś ciekawe tytuły na kolejne miesiące, bardziej sprzyjające czytaniu? :) Ja na pewno skorzystam z promocji, a wam polecam kilka tytułów, które przypadły mi do gustu.

Cudowny chłopak to poruszająca opowieść o bezinteresownej przyjaźni, pierwszej miłości, radzeniu sobie z przeciwnościami losu czy utratą najbliższych. Pisana jest z kilku perspektyw, co pomaga w zrozumieniu pewnych zachowań bądź sytuacji. Tę lekturę spokojnie mogą czytać już dzieci w wieku szkolnym, chociaż sądzę, iż powinien poznać ją każdy - niezależnie od wieku.
TUTAJ możecie kupić ją w promocyjnej cenie.

Mali bogowie. O znieczulicy polskich lekarzy to zbiór różnorodnych wypowiedzi lekarzy, stażystów i rezydentów. Jest to lektura do bólu prawdziwa oraz szczera, przez co jeszcze bardziej przerażająca. Sama nie wyobrażam sobie pracować jako lekarz, zatem podziwiam takich ludzi, jednak chciałabym niekiedy, aby podchodzili do nas z większą empatią, bo dobro powraca... a przynajmniej chciałabym w to wierzyć.
TUTAJ możecie kupić ją w promocyjnej cenie.

Czereśnie zawsze muszą być dwie to powieść bardzo ciepła i urocza, która otula niczym koc w chłodne dni, rozgrzewając jak ciepła herbata po powrocie do domu.
TUTAJ możecie kupić ją w promocyjnej cenie.

Zamierzacie skorzystać z promocji?

8 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Przeglądałam ofertę i kilka tytułów wpadło mi w oko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też w oko wpadło kilka tytułów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie robię wakacji od książek. Dziś przywiozłam 4 z biblioteki, kupiłam 3 e-booki, a są jeszcze własne, domowe...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja nie mogę robić wakacji od książek. Mój mózg nie przetrawia takiej możliwości nawet i od razu zaczyna mnie boleć głowa. Bez czytania jak bez tlenu ;D

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.