Nauka i zabawa: poznajemy cyfry z Henisiem i kształty z Kot-o-ciakami

Uwielbiam wydawnictwo Egmont za to, że dbają o najmłodszych czytelników, dlatego często ich książki goszczą w biblioteczce moich dzieci. Tym razem nadszedł czas na dwie pozycje, które nie tylko zapewniają rozrywkę, ale także edukują - dwa w jednym, czyli coś, co uwielbiam.

W książce Dzień, w którym Heniś poznał... cyfry tytułowy bohater przedstawia dziewięć kartek z poszczególnymi cyframi. Dzięki tej prezentacji dziecko uczy się, jak poprawnie je zapisywać, a do tego ma możliwość policzenia różnych przedmiotów - zgodnie z cyfrą widoczną obok.
Kot-o-ciaki prezentują kształty - od tych podstawowych jak koło, prostokąt czy trójkąt, po te nieco trudniejsze jak romb czy trapez. Do widoku konkretnej figury dołączone są obrazki przedstawiające różne przedmioty przypominające dany kształt, co stanowi świetną motywację do rozejrzenia się wokół siebie i wyodrębnienia konkretnych figur chociażby w przedmiotach domowego użytku. 
W tej serii pojawiło się kilka książeczek z postaciami do wyboru. Ja wybrałam tematykę dotyczącą cyfr i kształtów, których mój 3,5-latek jeszcze nie do końca opanował. Nie zdecydowałam się na przeciwieństwa oraz kolory, ponieważ to ma akurat w małym paluszku. Wszystkie książki mają nieduży format, idealnie dopasowany do małych dłoni. Do tego kartonowe strony, zaokrąglone rogi, a także kolorowe ilustracje, czyli klasa sama w sobie. 

Przyznaję się bez bicia, że dopóki owe lektury nie dotarły do nas, nie mieliśmy z Jasiem pojęcia o istnieniu bajki Dzień, w którym Heniś poznał... oraz Kot-o-ciaki. Jak widać, jesteśmy w tyle z tym, co ogląda większość dzieciaczków, ale Jaśko wiele postaci zna także z książek, zatem w taki sposób nadrabia. Niemniej nie to jest najważniejsze, ale możliwość poszerzenia swojej wiedzy w prosty i przyjemny sposób.

Dane techniczne o książce
Seria/cykl: Nauka i zabawa
WydawnictwoEgmont 
Data wydania: 14 sierpnia 2019
Liczba stron: 20 (każda)
Gatunek: literatura dziecięca

95 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. W przypadku dzieci, nauka przez zabawę jest jej najskuteczniejszą formą, dlatego bardzo się cieszę, że takie książki powstają. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dokładnie @Taki jest świat. Całkiem ciekawy pomysł na te wakacje do kupna dziecku. Dziekuje za prowadznie bloga. Pozdrawiam serdecznie z Mazur.

   Usuń
 3. Nauka i zabawa w jednym to coś, co cenię najbardziej w tego typu książeczkach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Też jestem w tyle z tymi bajkami, ale książki są superowe.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyglądają bardzo fajnie :)

  www.whothatgirl.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. Hmmm powinien wypowiedzieć się jakiś bobas :D fajne obrazki.

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozrywka i edukacja, zawsze staram się to połączyć szukając rzeczy dla mich dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne książeczki. Z pewnością zainteresują każdego malucha

  OdpowiedzUsuń
 9. Z takimi książeczkami nauka to zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 10. WITAJ! WITAMY W WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ILLUMINATI WORLD RICHES.

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem i chcesz być bogaty, potężny i sławny w życiu. Możesz spełnić swoje marzenia, ind. Jesteś członkiem Bractwa Iluminatów i otrzymujesz miesięczne wynagrodzenie w wysokości 500 000 $. Jesteśmy gotowi zmienić Twoje życie, możemy spełnić Twoje marzenia i damy Ci wszystko, czego potrzebujesz w tym życiu ...

  * Bogactwo

  * Moc

  * sławny

  * Bogactwo

  Dzięki temu wszystkie twoje marzenia i pragnienia twojego serca mogą być całkowicie spełnione. Zdecydowałeś się dołączyć do wielkiego Bractwa Iluminatów, aby stać się bogatym i sławnym w żywej populacji, a poza tym będziesz chroniony przed wszelkim złem przeciwko tobie i życiu rodzinnemu.
  Jeśli naprawdę chcesz dołączyć do wielkiego Bractwa Illuminati, skontaktuj się z nami za pośrednictwem WhatsApp: 1 315 203 9948 lub naszego oficjalnego adresu e-mail: {officialilluminati999@gmail.com}.

  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 12. Witaj, widzu, jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do bractwa Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁYNY I MOCNY. Starałem się, jak mogłem, zostać członkiem wielkiego bractwa, ale kilka razy byłem oszustem, zanim w końcu natknąłem się na zeznanie w Internecie, więc skontaktowałem się z agentem, tak bardzo się bałem, że poprosi mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do wielkiego bractwa, ale ku mojemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o uiszczenie opłaty inicjacyjnej w wysokości 300 USD, którą ja zrobiłem i dzisiaj z radością mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i byłem w stanie zbudować wiele firm dzięki temu wszystkim, a także mam sumę 124 milionów dolarów na moim koncie osobistym i jestem również znany na całym świecie z tego biznesu dane mi przez iluminatów, a także mam uprawnienia do robienia tego, co chcę ...... Wiem, że na mojej linii może być wielu ludzi, którzy również szukają pomocy. Oto ich oficjalny adres e-mail: greatilluminatiworld18@gmail.com LUB możesz też napisać je na Whatsapp (+639204895910).
  Uważaj na oszustów, a MUSISZ BYĆ POWYŻEJ WIEKU 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 13. i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
  or
  call/whatsapp:+2349057261346


  i am ERIC BRUNT by name. Greetings to every one that is reading this testimony. I have been rejected by my wife after three(3) years of marriage just because another Man had a spell on her and she left me and the kid to suffer. one day when i was reading through the web, i saw a post on how this spell caster on this address AKHERETEMPLE@gmail.com have help a woman to get back her husband and i gave him a reply to his address and he told me that a man had a spell on my wife and he told me that he will help me and after 3 days that i will have my wife back. i believed him and today i am glad to let you all know that this spell caster have the power to bring lovers back. because i am now happy with my wife. Thanks for helping me Dr Akhere contact him on email: AKHERETEMPLE@gmail.com
  or
  call/whatsapp:+2349057261346

  OdpowiedzUsuń
 14. skontaktuj się z WhatsApp; 00229 91385290
  NB: Zadzwoń do nazwy marabuta za każdym razem, gdy ją napiszesz: MARABOUT HOUNON
  To ja mówimy o czarodzieju, wspaniałym Marabout Witch Doctor z Beninu, który rozwiązuje twoje problemy w szczerości, wydajności i szybkości, 100% dyskrecji. Jeden z największych marabutów, medium medium Czarnej Afryki, jest wreszcie blisko ciebie. Prezenty odziedziczone po ojcu i synu, od 17 pokoleń, wielki nauczyciel nauk okultystycznych 40 lat doświadczenia w światowej renomie. Udaje mu się tam, gdzie inni ponieśli porażkę, nawet w rozpaczliwych przypadkach. Mogę interweniować w następujących problemach:
  Szybkie uzyskiwanie bogactwa (PORTFOLIO MAGICZNE)
  SZYBKA UNIA między mężczyzną a kobietą; Lost Love
  Natychmiastowe leczenie trudnych do wyleczenia chorób
  Szybka ciąża. TOP BIG VANPIR I MOCNY
  OCHRONA PRZED WYBUCHAMI I WYPADKAMI
  OCHRONA PRZED WSZYSTKIM ZŁIMI MOWYMI lub MOWYFIKAMI MOWY
  désenvoûtement; PROBLEMY RODZINNE lub kryzys małżeński
  BEZPIECZNA WIARA między małżonkami lub upośledzenie seksualne
  ATRAKCJA KLIENTA dla sprzedawców i firm
  ATRAKCJA Kobiet lub Mężczyzn; Powrót uczuć
  PROBLEMY Z SĄSIEDZTWEM lub ANGOISSES
  SZANSA na wszystko; Szczęście w grach
  ABANDON TYTOŃ i alkohol itp. Jestem dostępny przez kontakt
  dziękuję za skontaktowanie się ze wszystkimi problemami i będziesz zadowolony.
  E-mail: vodou90@gmail.com
  KONTAKT WHATSAPP. 00229 91385290

  OdpowiedzUsuń
 15. To otwarte zaproszenie dla was wszystkich, aby stać się częścią największej organizacji na świecie i osiągnąć szczyt kariery. Gdy rozpoczyna się tegoroczny program rekrutacyjny, a nasza coroczna impreza żniwna jest już blisko. Wielki mistrz dał nam mandat, aby zawsze docierać do ludzi takich jak ty, więc skorzystaj z okazji i dołącz do wielkiej organizacji iluminatów, dołącz do naszej globalnej jednostki. Przyprowadź biednych, potrzebujących i utalentowanych do
  Ważność sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź.
  uznany w swoim biznesie, karierze politycznej, awansuj na najwyższy poziom w tym, co robisz
  Chroniony duchowo i fizycznie! Wszystko to osiągniesz w
  błysk oczu

  Iluminaci nie mają żadnego związku z satanizmem, lucyferizmem ani żadną religią. Podczas gdy nasi poszczególni członkowie mogą podążać za dowolnym wybranym przez siebie bóstwem, działamy wyłącznie dla dobra i ochrony gatunku ludzkiego.

  Czy akceptujesz przynależność do nowego porządku światowego Illuminati?
  Call & WhatsApp +19735567426
  📩 carlosmacdonald234@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Pozdrowienia Witamy w świecie Iluminatów. Doprowadza biednych, potrzebujących i utalentowanych do blasku sławy i bogactwa. Zdobądź pieniądze, sławę, potęgę, bezpieczeństwo, zdobądź uznanie w swoim biznesie, rasę polityczną, awansuj na szczyt we wszystkim, co robisz, bądź chroniony duchowo! Wszystko to osiągniesz w mgnieniu oka, kiedy zostaniesz inicjowany do WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ŚWIATŁA. Gdy zostaniesz wtajemniczony w iluminatów, będziesz miał wiele korzyści. czy chcesz dołączyć, jeśli jesteś zainteresowany, uprzejmie napisz do mnie na whtsapp 16673088489 lub gregalexpeterson@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Pozdrowienia od WIELKIEGO ZAMÓWIENIA ILLUMINATI do zjednoczonego państwa i całego świata, jest to otwarta okazja, aby dołączyć do bractwa Iluminatów, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez poświęcenia krwi. Płacimy również kwotę 650 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączą do wspólnoty, a także wybrany przez nich dom i lokalizację z inwestycjami, a także szansę na sławę.

  KORZYŚCI DANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 650 000 USD.
  2. Nowy Sleek Dream CAR o wartości 150 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym przez ciebie kraju.
  Miesiąc spotkania z 5 najlepszymi na świecie.
  Liderzy i 5 najważniejszych celebrytów na świecie. Zainteresowanych prosimy o kontakt z poprzednim adresem e-mail: greatilluminate99@gmail.com  UWAGA; to bractwo Iluminatów, do którego możesz dołączyć z dowolnego miejsca na świecie: Indii, Turcji, Afryki, Stanów Zjednoczonych, Malezji,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itp.,


  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATI STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 18. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, jak pomógł mi wspaniały członek Iluminacji. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie ze stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko członka Wielkiej Iluminacji, pana Harrisa, mówiąc, że możesz być sławny, bogaty i odnosić sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku światowego Illuminati. po tym, a także dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami, radzę ci spróbować z panem Felixem. Skontaktuj się z nim na e-mail: johnmartins052@gmail.com lub Whats App +2348051123871

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką, studentem i chcesz
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  spełnić swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminacji. z tym wszystkim twoim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli wy
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Rozświetl więc siebie
  może skontaktować się z (illuminatistar74@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  wiadomość mr Frank na WhatsApp +491639478840 dziękuję
  ty..

  OdpowiedzUsuń
 20. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w Życiu
  potrzebuje mocy
  spełnić swoje marzenia. Możesz osiągnąć ich
  marzenia przez
  członek Iluminacji. z tym wszystkim twoim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli wy
  naprawdę chcieć
  być członkiem wielkich nazwisk
  Rozświetl więc siebie
  może skontaktować się z (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah i możesz dodać har na whats-app +2348104857337 dziękuję

  OdpowiedzUsuń
 21. It is a well-known fact that Illuminati consist of Multi Millionaires,
  Billionaires who have major influence regarding most global affairs,
  including the planning of a New World Order. Many world leaders,
  Presidents, Prime Ministers, royalty and senior executives of major Fortune
  500 companies are members of Illuminati. join a secret cabal of mysterious
  forces and become rich with boundless measures of wealth in your company or
  any given business, the great Illuminati can make everything possible just
  contact : join666cult@gmail.com or WhatsApp +1(646)481-0376 EL
  IAI LEXION Thaddeus Iam Vice-President of Citizen Outreach THE ILLUMINATI
  ORGANIZATION

  Do not hesitate to contact us by WhatsApp.

  Whatsapp: +1(646)481-0376
  Email : join666cult@gmail.com

  BEWARE OF SCAMMERS, THERE IS NO SUCH THING AS REGISTRATION FEE AND YOU MUST
  BE ABOVE THE AGE OF 18YRS.
  THANKS.

  OdpowiedzUsuń
 22. Witaj, wielki arcymistrz Iluminatów stworzył otwartą podłogę dla tych, którzy chcą dołączyć do bractwa Iluminatów. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem
  student i chce
  aby być bogatym, potężnym i sławnym w życiu, aby spełnić swoje marzenia, prosimy o kontakt teraz na whatsaap +1(516)274-3685, a ja ci pomogę.

  OdpowiedzUsuń
 23. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, jak pomógł mi świetny członek Iluminacji. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie ze stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko członka Wielkiej Iluminacji, pana Felixa, mówiąc, że można być sławnym, bogatym i odnoszącym sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku światowego Illuminati. po tym, a także dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże ci zostać członkiem, radzę, aby dać panu Felixowi szansę. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego kiedykolwiek pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 24. Cześć, zdobądź pieniądze, sławę, moce, bezpieczeństwo, zdobądź
  uznany w swojej firmie, rasie politycznej, awansuj na szczyt, niezależnie od tego, co robisz
  chronione duchowo i fizycznie! Wszystkie te osiągniesz w
  mgnienie oka.

  Zdobądź 500 000 $ miesięcznie

    Czy zgadzasz się być członkiem nowego porządku światowego Illuminati?

  Call & WhatsApp +1 (470) 485-4938
  📩 MoneyHousefinance@protonmail.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, jak pomógł mi świetny członek Iluminacji. Nazywa się Pan Felix. Pomagając mi odzyskać życie ze stadium śmierci. po zwolnieniu przez około 5 lat i sześć miesięcy. Po oszustwie przez tylu członków iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, finansowo. Ale pewnego dnia, gdy przeglądałem Internet, natknąłem się na stanowisko członka Wielkiej Iluminacji, pana Felixa, mówiąc, że można być sławnym, bogatym i odnoszącym sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich Iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on mi polecił i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku światowego Illuminati. po tym, a także dali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 USD w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni zainicjowany jako kompletny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie spotkałeś się z oszustami lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże ci zostać członkiem, radzę, aby dać panu Felixowi szansę. On jest twoją najlepszą szansą, aby stać się tym, czego kiedykolwiek pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 26. https://wio.waw.pl/artykul/tomek-pilnie-potrzebuje/270212

  OdpowiedzUsuń
 27. TO JEST OŚWIETLONY OFICJALNY WIADOMOŚĆ DLA ŚWIATA

  UWAGA: BRAK ZAANGAŻOWANIA LUDZKIEGO I RÓWNIEŻ ILLUMINATI NIE ZAPYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym za pośrednictwem WhatsApp :( +2348149171659)


  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołączyć do kultu bractwa Iluminatów już dziś i uzyskać bogatą natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatny dom. gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i zdobyć nawet 50 000 000 $

  OdpowiedzUsuń
 28. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 29. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek Iluminacji. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do Miss Sarah, a możesz także dodać har na WhatsApp +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 30. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 31. Czy chcesz dołączyć do wielkich iluminatów i spełnić swoje marzenie? Zyskać moc, bogactwo i sławę? Odbieraj 500 000 dolarów tygodniowo, awansuj na szczyt we wszystkim, co robisz, będziesz chroniony duchowo i fizycznie! jako członek rodziny iluminatów. nie przegap tej wspaniałej okazji, aby skontaktować się z nami teraz i być bogatym na zawsze. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń lub wyślij do nas WhatsApp (+2347041743262) E-mail: johnrishgroup@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 33. Znanym faktem jest, że ILLUMINATI składa się z wielu milionerów, miliarderów, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com lub whatsapp nas +2349033667873

  ZAPRASZAMY DO BRACIA .........

  OdpowiedzUsuń
 34. Jesteś biznesmenem, politykiem, muzyką,
  student i chce
  być bogatym, potężnym i sławnym w życiu
  potrzebuję mocy
  aby spełnić swoje marzenia, możesz je osiągnąć
  marzy o
  członek iluminatów. z tym wszystkim
  marzenia i
  pragnienia serca, które można w pełni osiągnąć, jeśli
  Naprawdę chcę
  bycie członkiem wielkich nazwisk
  Oświećcie więc
  możesz się skontaktować (illumenatirichtemple@gmail.com)
  Kraje ................. ............................. Państwo.
  lub
  zadzwoń do miss Sarah, a możesz także dodać har na whats-app +2348104857337 dzięki

  OdpowiedzUsuń
 35. Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu żyj w tym świecie, a także otrzymuj 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: johnrishgroup@gmail.com whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 36. Zostań członkiem iluminatów już dziś. Sprawimy, że staniesz się bogaty i sławny. A także mieć moc kontrolowania ludzi na wysokich stanowiskach na całym świecie. Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, studentem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do nas już teraz i uzyskaj natychmiastową kwotę 800 000 $ w ciągu tygodnia, a także bezpłatny dom w dowolnym miejscu żyj w tym świecie, a także otrzymuj 500 000 USD miesięcznie jako wynagrodzenie. Aby uzyskać informacje: napisz do nas teraz: johnrishgroup@gmail.com whatsApp nas lub zadzwoń. +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 37. Jest znanym faktem, że ILLUMINATI składa się z Multi
  Milionerzy, miliarderzy, którzy mają duży wpływ na sprawy globalne i planowanie nowego porządku światowego. Wielu światowych liderów, prezydentów, premierów, członków rodziny królewskiej i wyższej kadry kierowniczej jest członkami ILLUMINATI. wykonaj kroki do Excela w życiu. będziesz miał wiele korzyści, po raz pierwszy w historii otwieramy nasze drzwi dla tych, którzy wierzą. Jeśli chcesz dołączyć do ILLUMINATI, zarejestruj się Tekst: leovincey08@gmail.com tekst WhatsApp +2348054779589

  ZAPRASZAMY DO BRACIA ......

  OdpowiedzUsuń
 38. Witamy w Świecie Iluminatów. Sprowadzając biednych, utalentowanych na światło dzienne wielkości, daj się poznać w swoim biznesie,
  wyścig polityczny, wzniesienie się na szczyt we wszystkim. Naszym członkom daje się życie w nieograniczonym bogactwie i wiedzy.
  Iluminaci działają w różnych aspektach z korzyścią dla wszystkich pokoleń. ZGADZASZ SIĘ BYĆ CZŁONKIEM ILLUMINATI
  NOWY ŚWIATOWY ORDE I ZARABIAJ 2 MILIONY DOLARÓW ROCZNIE? Odpowiedz TAK. NAPISZ DO NAS TERAZ NA worldwidesacredorder@gmail.com LUB DODAJ MNIE NA
  WHATSAPP pod numerem +18188601038

  OdpowiedzUsuń
 39. Hello, Do you want to join the illuminati and be rich ,famous and powerful? for the rest of your life ? Benefits given to new member who join the illuminati Brotherhood!!!
  into your bank account $50,000,000USD ......
  Weekly salary $600,000USD .........
  A car value at $400.000USD.......
  Award contract worth $200,000,000USD.......
  A House in any country of your own choice. And a free visa to your dream country.Total lifestyle changes?? if you are interested, WhatsApp Via: +2348147226753 ,OR Email us on: illuminatitemle666@gmail.com , so we can begin the joining process!!!

  OdpowiedzUsuń
 40. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, podupadłem finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się oszukać oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 41. DZIEŃ DOBRY!!!! jest to dla Ciebie Złota Okazja, aby dołączyć do wielkiego światowego Bractwa Iluminatów, abyś mógł się wzbogacić i stać się sławnym poza swoimi marzeniami i wyobraźnią, dołącz do wielkich iluminatów dzisiaj i osiągnij bogactwo, sławę, władzę i bogactwa. jako korzyści dla każdego nowego członka wielkiego iluminatów ... możesz skontaktować się ze mną przez WhatsApp .. + 1 (979) 4593235) lub e-mail..powerilluminati582 @ gmail, com

  OdpowiedzUsuń
 42. TO JEST ILLUMINATI OFICJALNE WIADOMOŚĆ DO ŚWIATA DOTYCHCZASOWE: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +1 661-777-5633

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem? Chcesz być bogaty,
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i za darmo
  Samochód, gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub Whatsapp: (+1 661-777-5633)

  OdpowiedzUsuń
 43. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, jak pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Przez te wszystkie lata byłem beznadziejny, podupadłem finansowo. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 44. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, jak pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się oszukać oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 45. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, jak pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do zainicjowania mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli mi, że wszyscy nowi członkowie otrzymują po inicjacji nagrodę w wysokości 1 000 000 dolarów w gotówce. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się oszukać oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz dla swojego przyszłego życia, skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 46. JEST TO OFICJALNE WIADOMOŚĆ DO ŚWIATA ILLUMINATI: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A TAKŻE NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +44 151-808-0064 Czy jesteś biznesmenem, politykiem, pastorem, muzyk? Chcesz być bogaty,
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i za darmo
  Samochód, gdziekolwiek zechcesz mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat E-mail: worldillluminatitemple666@gmail.com lub WhatsApp +44 (151-808-0064)

  OdpowiedzUsuń
 47. Pragniesz Sławy, Bogactwa, Mocy, Bogactwa i wszystkich marzeń
  spełnić się w życiu w mgnieniu oka? czy masz dosyć
  ucisk i chcesz opuścić obecny etap życia? Czy jesteś
  nadchodzący artysta, tancerz, polityk, biznesmen, student itp.? czy chcesz
  być legendą lub ikoną swoich czasów? oferuje Great Illuminati Society
  jesteś życiową szansą spełnienia swoich pragnień.
  Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji
  bądź w pełni wtajemniczony w iluminatów i uzyskaj wszystko, czego potrzebujesz w życiu.
  E-mail: johnrishgroup@gmail.com
  WhatsApp +2347041743262

  OdpowiedzUsuń
 48. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Felix. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminata, pana Felixa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie wykorzystany do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 dolarów w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Felixa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Felixa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu. Skontaktuj się z nim E-mail: felixmorganilluminati@gmail.com lub WhatsApp +1 3477865230.

  OdpowiedzUsuń
 49. DOŁĄCZ DZISIAJ DO BRATERSTWA ILLUMINATI I ZOSTAŃ BOGATY I SŁAWNY W CIĄGU 24 GODZIN! Skontaktuj się z Illuminati mobile Whats-app: +16018080812. Bractwo iluminatów oferuje bogactwa, moce i sławę. Możesz spełnić wszystkie swoje marzenia, zostając członkiem już dziś. Uwaga: Bractwo Iluminatów nie akceptuje ofiar z ludzi ani dzielenia się ludzką krwią. Jeśli masz ukończone 18 lat i jesteś zainteresowany dołączeniem, skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem: aplikacji mobilnej Illuminati Whats-app: +16018080812 lub e-mail: newmemberbenefits@gmail.com KORZYŚCI PRZEKAZANE NOWYM CZŁONKOM, JAK NASTĘPUJE * Nagroda pieniężna w wysokości 50000000,00 USD. * Nowy samochód wyceniony na 400 000,00 USD. * Wymarzony dom kupiony w wybranym przez Ciebie kraju. * Miesięczna wpłata w wysokości 350 000 USD na konto bankowe każdego miesiąca jako członek. Skontaktuj się z aplikacją mobilną Whats: +16018080812 Jeśli chcesz dołączyć do Bractwa Illuminati i otrzymywać korzyści.

  OdpowiedzUsuń
 50. Witam, czy chcesz dołączyć do iluminatów i być bogatym, sławnym i potężnym? przez resztę Twojego życia ? Korzyści dla nowego członka, który dołączy do Bractwa Illuminati !!!
  na twoje konto bankowe 50 000 000 USD ......
  Wynagrodzenie tygodniowe 600 000 USD .........
  Wartość samochodu na 400 000 USD .......
  Kontrakt o wartości 200 000 000 USD .......
  Dom w dowolnym kraju. I bezpłatną wizę do wymarzonego kraju. Całkowite zmiany stylu życia? jeśli jesteś zainteresowany, WhatsApp Via: +33758476136 https://wa.link/d4ml2g LUB napisz do nas na adres: illuminatitemle666@gmail.com, abyśmy mogli rozpocząć proces dołączania !!!

  OdpowiedzUsuń
 51. ŚWIADECTWO!!! Dziękuję za pomoc w dołączeniu do wielkiego bractwa iluminatów. Będę ci na zawsze wdzięczny. Będę na zawsze zeznawał o tobie. Radzę wszystkim, którzy chcą dołączyć do bractwa, aby skontaktowali się z panem Bensonem na jego adres e-mail (bensonehiz @ gmail.com) lub WhatsApp +1 (816) 908-8217 i unikaj oszustw. On cię nigdy nie zawiedzie. https://wa.me/18169088217

  OdpowiedzUsuń
 52. DZIEŃ DOBRY
  widz Jestem tutaj, aby podzielić się moim świadectwem o tym, jak w końcu dołączyłem do oddziału Iluminatów i stałem się BOGATY, SŁAWNY I POTĘŻNY. Zrobiłem, co mogłem, aby zostać członkiem oddziału, ale zostałem wielokrotnie oszukany, zanim w końcu spotkałem świadectwo. w sieci więc skontaktowałem się z agentem, byłam tak przerażona, że ​​poprosiłby mnie o dużo pieniędzy, zanim będę mógł dołączyć do okapu, ale ku mojemu największemu zdziwieniu poprosił mnie tylko o zakup rzeczy, które zrobiłem i dziś bardzo się cieszę, że mogę powiedzieć światu, że jestem bogaty i udało mi się zbudować wiele biznesów dzięki temu wszystkiemu mam na koncie osobistym sumę 20 milionów dolarów i jestem również znany na całym świecie z biznesu, który dali mi iluminaci, a także mam uprawnienia do tego czego chcę ... Wiem, że wiele osób może być na moim pasie, również szukając pomocy tutaj jest twoja
  oficjalny e-mail: greatilluminati977@gmail.com
  Co to za aplikacja: +1 (732) 314-6064
  UWAŻAJ NA OSZUSTY, MUSISZ MIEĆ PONAD 18 LAT

  OdpowiedzUsuń
 53. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 54. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 55. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 56. OLÁ
  O espectador está aqui para compartilhar meu depoimento sobre como eu finalmente entrei para o bairro dos Illuminati e me tornei RICO, FAMOSO E PODEROSO. Fiz o meu melhor para me tornar um membro do bairro, mas fui roubado várias vezes, antes de finalmente encontrar um testemunho sobre a net então entrei em contato com o agente, fiquei com tanto medo que ele me pedisse muito dinheiro antes que eu pudesse entrar no bairro mas para minha surpresa ele só pediu para comprar os itens que eu fiz e hoje estou muito feliz em contar ao mundo que é rico e tem sido capaz de construir muitos negócios com tudo isso, tenho a soma de 20 milhões de dólares em minha conta pessoal e também sou conhecido mundialmente pelos negócios que me foram confiados pelos Illuminati e que também têm o poder fazer o que quero ... sei que muita gente pode estar a caminho e buscar ajuda aqui é o e-mail oficial deles: templeexcellent2@gmail.com
  www.gaia.com/article/what-is-the-illuminati
  Cuidado com os golpistas, e você deve ter mais de 18 anos.
  WhatsApp: +1-912-200-8671

  OdpowiedzUsuń
 57. 🔺HAIL THE LIGHT🔺 WITAMY W WIELKIEJ ŚWIĄTYNI ILLUMINATI ,; Klub bogatych i sławnych; jest najstarszą i największą wspólnotą na świecie, która liczy 3 miliony członków. Jesteśmy jedną rodziną pod jednym ojcem, który jest Istotą Najwyższą. W Illuminati wierzymy, że urodziliśmy się w raju i żaden członek nie powinien walczyć na tym świecie. Dlatego wszyscy nasi nowi członkowie otrzymują nagrody pieniężne, gdy dołączą, aby ulepszyć swój styl życia.; A pytanie brzmi, gdzie można dotrzeć, a dobrze znani zainteresowani widzowie powinni skontaktować się z moim wielkim mistrzem ... na adres e-mail: felixmorganilluminati @ gmail. com lub numer WhatsApp +2348056051569

  OdpowiedzUsuń
 58. TO JEST OFICJALNE ŚWIATOWE PRZESŁANIE DO ŚWIATA PROCEDURA DOŁĄCZENIA DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I POWERNATI ILLUMINATI: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ I NIE POTRZEBUJE O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: +1 206-855-6632
  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, pastorem, piłkarzem? Chcesz być bogaty
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatnie
  Samochód, w którym zdecydujesz się mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem. E-mail: illuminate666temple@outlook.com lub Whatsapp: (+1 206-855-6632)

  OdpowiedzUsuń
 59. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 60. JEST TO OFICJALNE PRZESŁANIE ILLUMINATI DO ŚWIATA
  UWAGA: NIE DOTYCZY OFIARY LUDZKIEJ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: (+905526952390)

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, studentem? Chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa iluminatów już dziś i zdobądź natychmiastową bogatą sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i darmowy dom. Gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zarabiasz 90000000 $ miesięcznie ...

  Korzyści dla nowych członków, którzy stają się członkami iluminatów.
  1. Dom w dowolnym kraju.
  2. Nowy samochód marzeń wyceniony na 60 000 000 USD.
  3. Okazja do spotkania z najbogatszymi ludźmi świata.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat
  E-mail: greatilluminati2022@gmail.com
  Whatsapp: (+905526952390)

  OdpowiedzUsuń
 61. POZDROWIENIA OD WIELKIEGO MISTRZA! W CELU ZOSTAŃ CZŁONKIEM WIELKIEGO ILLUMINATI, ZAPRASZAMY. Być częścią czegoś dochodowego i wyjątkowego (WITAMY W ŚWIECIE ILLUMINATI). Czy jesteś POLITYKIEM, INŻYNIEREM, LEKARZEM, PRZEDSTAWICIELEM, MODELEM EL, ABSOLWENTEM / STUDENTEM, CZY MASZ ROZSZERZENIE SWOJEGO BIZNESU, ABY STAĆ SIĘ WIELKIMI UMYSŁAMI. Ważne jest również, aby wiedzieć, że zostać członkiem i zarobić sumę 100 000 000 $, jako miesięczną pensję członkowską Illuminati. "OKAZJA" Wielka Organizacja Iluminatów czyni cię bogatym, a niektórzy z tych słynnych ZŁOTYCH na świecie, wyciągnie cię z korzenia trawy i zabierze na wyższy poziom, jeśli od dawna marzyłeś o tym, by być i razem będziemy rządzić światem z wielką i potężną mocą iluminatów, długim życiem i dobrobytem tutaj na ziemi z życiem wiecznym i radością. skontaktuj się z nami za pomocą oficjalnej poczty: illuminatinationalorder666@gmail.com.Whatsapp +1 (252) 3184772 Czekamy, aby poprowadzić Cię do Twojego przeznaczenia

  OdpowiedzUsuń
 62. Witaj, czy jesteś zainteresowany dołączeniem do loży Illuminati, aby zdobyć nieograniczone bogactwo i władzę. Siedziba główna we Francji obecnie. Prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail na temat aplikacji WhatsApp (+33758476136) https://wa.link/d4ml2g

  Musisz mieć ukończone 18 lat.

  OdpowiedzUsuń
 63. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiej iluminacji, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Harris. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo w ciągu tych lat. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, pana Harrisa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie wykorzystany do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 dolarów w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Harrisa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować Panu Harrisowi. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz dla swojego przyszłego życia, Skontaktuj się z nim E-mail: illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +12293354811.

  OdpowiedzUsuń
 64. Chcę powiedzieć światu, że iluminaci są prawdziwi, ponieważ widziałem korzyści płynące z bycia członkiem iluminatów, wiele razy próbowałem dołączyć do iluminatów, oszukali mnie dużo pieniędzy, ale nie poddałem się . ponieważ wiem, że jeśli znajdę prawdziwych Iluminatów, moje życie zmieni się na zawsze, więc nie przestawałem, dopóki nie znajdę oficjalnego adresu e-mail i numeru telefonu prawdziwych Iluminatów, jeśli chcesz dołączyć do prawdziwych Iluminatów, chcę, abyś wiedział, że mogę . skieruje cię do faktycznego oficjalnego adresu e-mail i numeru telefonu Illuminati, braci / sióstr, którzy są zainteresowani lub zostali oszukani tyle razy, co ja, którzy nadal są zainteresowani dołączeniem do Iluminatów, ponieważ wierzą, że jeśli dołączą do ich życia, będzie zmieniony, nie musisz się o nic martwić, ponieważ jestem tutaj, aby pokazać Ci właściwy sposób dołączenia do prawdziwych iluminatów, chcę, aby wszyscy wiedzieli, że dołączenie do prawdziwych iluminatów jest bezpłatne, nie zostaniesz poproszony o uiszczanie żadnych opłat , cały proces jest darmowy, aby dołączyć do Iluminatów, b Ponieważ kiedy dołączyłem do prawdziwych Iluminatów, nie płaciłem żadnych opłat, kiedy byłem w pełni inicjowany w bractwie Iluminatów, otrzymałem tak wiele korzyści jako nowy członek, czy możesz powiedzieć niektóre korzyści, które nieustannie dawały mi 5 000 000,00 $ na rozpoczęcie nowego życia, wybrany dom, wybrany samochód, bracia / siostry, którzy są zainteresowani dołączeniem do iluminatów, oto prawdziwy oficjalny e-mail iluminatów: worldillluminatitem ple666@gmail.comand the illuminati WhatsApp Numer to +1(706)406-1662 Możesz skontaktować się z oficjalnym adresem e-mail Illuminati lub WhatsApp, aby dowiedzieć się, jak dołączyć, dołączenie do Illuminati jest bezpłatne.

  OdpowiedzUsuń
 65. JEST TO OFICJALNE ŚWIĄTECZNE PRZESŁANIE DO ŚWIATOWEJ PROCEDURY DOŁĄCZENIA DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I MOCY ILLUMINATI
  UWAGA: NIE MA ŻADNEJ OFIARY LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PYTA O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  Możesz skontaktować się z agentem świątynnym przez WhatsApp: + 1206-855-6632
  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, pastorem, piłkarzem? Chcesz być bogaty
  sławni, potężni w życiu, przyłącz się do kultu bractwa iluminatów
  dzisiaj i otrzymaj bogatą, natychmiastową sumę. 1 milion dolarów tygodniowo i bezpłatnie
  Samochód, w którym zdecydujesz się mieszkać na tym świecie i dostać nawet $
  1000000 jako Twoja korzyść na rozpoczęcie nowego życia.

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem E-mail: worldillluminatitemple666@gmail.com lub Whatsapp: + 1206-855-6632

  OdpowiedzUsuń
 66. Moje świadectwo o tym, jak zostałem członkiem Illuminati. Chcę powiadomić ludzi, którzy chcą dołączyć do wielkiego iluminatu, o tym, w jaki sposób pomógł mi wielki członek iluminatów. Nazywa się pan Harris. Pomaga mi odzyskać życie ze stanu śmierci. po około 5 latach i sześciu miesiącach zwolnienia. Po tym, jak został oszukany przez tak wielu członków Iluminatów. Byłem beznadziejny, finansowo załamany przez te lata. Ale pewnego dnia, kiedy przeglądałem Internet, natknąłem się na post członka Wielkiego Iluminatów, pana Harrisa, mówiącego, że możesz być sławny, bogaty i odnoszący sukcesy w życiu, będąc członkiem wielkich iluminatów, natychmiast skontaktowałem się i Wyjaśniłem mu wszystko, a on polecił mnie i pomógł, a ja płacę za formularz rejestracyjny członkostwa, który zostanie użyty do inicjacji mnie, i zostałem inicjowany do wielkiego nowego porządku świata iluminatów. Następnie przekazali mi wszystkie wytyczne i powiedzieli, że wszyscy nowi członkowie są nagradzani kwotą 1 000 000 dolarów w gotówce po inicjacji. Z pomocą pana Harrisa. Zostałem w pełni inicjowany jako pełnoprawny członek Illuminati. Jeśli wcześniej nie udało Ci się zdobyć oszustów lub po raz pierwszy szukasz kogoś, kto pomoże Ci zostać członkiem, radzę spróbować pana Harrisa. To Twoja najlepsza szansa, aby stać się tym, czego pragniesz w swoim przyszłym życiu, skontaktuj się z nim E-mail: illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348056051569.

  OdpowiedzUsuń
 67. Testimony on how i received my loan at 2% ( Frank Loans Services )

  I would without reservation recommend working with Frank Loan Services, If you are in the market for a home mortgage. I have spoke to many brokers while shopping for my mortgage loan online, From the first contact, I could tell he's the type of person I could trust to help me make the best decision for me and my family, They offer both short and long terms loan off within 1-30 years loan duration, with or without collateral but no credit check and their services are fast, Reliable and trustworthy because they have been tested and trusted by me unlike other companies. E-mail: k.frankloans@gmail.com

  Their services include Refinancing Loans, Truck Loans, Education Loans, Student loans, Personal Loans, Car Loans, Debt consolidation loans, Business Loans, secured and unsecured loan, Mortgage Loan, Home Loans, kindly contact them today for further inquiries via E-mail: k.frankloans@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 68. WITAMY W ORGANIZACJI BRACTWA ILLUMINATI.

  Wierzę, że wszyscy mamy marzenie, marzenie, aby stać się kimś wielkim w życiu, tak wielu ludzi umiera dzisiaj, nie spełniając swoich marzeń. Niektórzy z nas są przeznaczeni, aby zostać prezydentami naszych różnych krajów lub zostać. jeden z najwybitniejszych na świecie muzyków, piłkarzy, polityków, biznesmenów, komików lub pomoc innym potrzebującym Uwaga; nowo zwerbowani członkowie mają prawo do wielkich korzyści i nagród, Nie ma ofiar z ludzi. Jeśli naprawdę jesteś zainteresowany dołączeniem do Illuminati, skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji WhatsApp:+1(234)248-7286 LUB +919205107358
  E-mail: iluminatikingdomempire@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Pozdrowienia od wielkiego ZAKONU ILLUMINATI dla stanów zjednoczonych i na całym świecie, to otwarta okazja do przyłączenia się do Bractwa Oświeconych, gdzie można odzyskać utracone marzenia, a także gdzie można zobaczyć światło bogactwa i szczęścia bez ofiary krwi. Płacimy również sumę 500 000 USD, aby powitać wszystkich nowych członków, którzy dołączą do bractwa, a także dom według ich wyboru i lokalizacji z inwestycjami, wraz z tą życiową szansą, aby byli sławni.

  KORZYŚCI PRZYZNANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZĄ DO ILLUMINATE.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 500 000 USD.
  2. Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 200 000 USD
  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym przez Ciebie kraju i wiele innych

  NOTATKA; możesz dołączyć do bractwa Illuminati z dowolnego miejsca na świecie Indie, Turcja, Afryka, Stany Zjednoczone, Malezja,
  Dubaj, Kuwejt, Wielka Brytania, Austria, Niemcy, Europa. Azja, Australia itd.,

  UWAGA: w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt poprzez e-mail:brotherhoodilluminati959@gmail.com

  Pozdrowienia TEMPLE ILLUMINATE STANY ZJEDNOCZONE

  OdpowiedzUsuń
 70. UWAGA: NIE MA POWIADU LUDZKIEGO, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  Możesz skontaktować się z agentem świątyni przez WhatsApp: +1334-708-0560
  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołączyć do kultu bractwa Illuminati dzisiaj i otrzymać natychmiastową sumę pieniędzy. Milion dolarów w tydzień i darmowy dom. gdziekolwiek zdecydujesz się żyć na tym świecie, a także otrzymuj 100,000 dolarów miesięcznie jako pensję…

  .Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń teraz do agenta +1 334-708-0560 lub WhatsApp go dalej
  +1334-708-0560) Musisz mieć co najmniej 25 lat, aby móc kontaktować się z naszymi partnerami. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem.

  OdpowiedzUsuń
 71. DOŁĄCZ DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I WŁADZY ILLUMINATI

  Możesz skontaktować się z agentem świątyni przez WhatsApp: +1(781) 412-5092
  Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do bractwa Illuminati już dziś i wzbogacaj się natychmiastową sumą. 5 milionów dolarów zaraz po inicjacji i darmowy dom. gdziekolwiek zdecydujesz się żyć na tym świecie, a także otrzymywać 400 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie, uwierz mi, że jest to jedyna w życiu okazja, a ja radzę ci dobrze wykorzystać tę okazję, nawet jeśli zostałeś oszukany przed skontaktowaniem się z nami i będziemy konkurować...

  Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń teraz do agenta pod numer +1(781) 412-5092
  lub zadzwoń pod numer +1(781) 412-5092. Aby móc komunikować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem.

  OdpowiedzUsuń
 72. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP,
  NIE MA POWIADNIENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i dobrze znanym z szacunku w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni 666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 73. DOŁĄCZ DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I WŁADZY ILLUMINATI

  Możesz skontaktować się z agentem świątyni przez WhatsApp: +1 (631) 604-8088
  Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do bractwa Illuminati już dziś i wzbogacaj się natychmiastowo. 5 milionów dolarów zaraz po inicjacji i darmowy dom. gdziekolwiek zdecydujesz się żyć na tym świecie, a także otrzymywać 400 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie, uwierz mi, że jest to jedyna w życiu okazja, a ja radzę ci dobrze wykorzystać tę okazję, nawet jeśli zostałeś oszukany przed skontaktowaniem się z nami i będziemy konkurować...

  Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń teraz do agenta pod numer +1 (631) 604-8088 lub zadzwoń do nas pod numer +1 (631) 604-8088. Aby móc komunikować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem..,..,

  OdpowiedzUsuń
 74. Świadectwo! Świadectwo!! Świadectwo!!!
  Zeznanie pożyczki Otrzymałem pożyczkę w wysokości 145 000 € od Martina Nagl, więc jeśli potrzebujesz pożyczyć pieniądze, możesz się z nią skontaktować i poprosić o więcej informacji na temat warunków pożyczki.naglmartin11@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 75. JAK BRATERSTWO ILLUMINATI CZYNI MNIE BOGATYM I SŁAWNYM. Jestem członkiem bractwa iluminatów, chcę podziękować Panu Lucyferowi za to, co dla mnie zrobił, zmienił moje życie, wniósł radość i szczęście do mojego życia, żyję dzisiaj dobrym życiem, ponieważ z bractwa Iluminatów, przez całe życie próbowałem dołączyć do bractwa Iluminatów, kilka razy zostałem oszukany, ale nadal się nie poddaję, ponieważ kiedy poddasz się w życiu, życie podda się również w człowieku, jeśli ty zostały oszukane tak wiele razy, radzę wam się nie poddawać, bo bractwo Iluminatów jest prawdziwe, dołączyłem do prawdziwych Iluminatów płacąc tylko 300 usd, aby dołączyć do Iluminatów, chcę, żebyście wszyscy dzisiaj wiedzieli, płacicie pieniądze na dołączenie, radzę wam wszystkim, abyście zdecydowali się i dołączyli do bractwa iluminatów, kiedy mój proces inicjacji został zakończony, otrzymam 1.000.000$ na rozpoczęcie nowego życia, to jest powód, dla którego mogę nie przestawaj witać bractwa Iluminatów, jeśli masz jakiekolwiek problemy lub wspierasz się w życiu, moja rada to dołączyć do bractwa iluminatów, aby wszystkie twoje problemy mogły zostać rozwiązane w życiu, aby dołączyć do bractwa iluminatów możesz skontaktować się z panem Davidem Markiem lub z nim przez WhatsApp (+2348140101327)

  OdpowiedzUsuń
 76. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP
  NIE MA POŚWIĘCENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i będziesz szanowany w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni za pośrednictwem poniższego e-maila

  666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 77. Skontaktuj się z panem Davidem Markiem na e-mail joinIlluminati1122@gmail.com lub Whatsapp +2348140101327, Witam wszystkich, nazywam się Adams Scott, jestem z Włoch, składam świadectwo o tym, jak dołączyłem do bractwa Illuminati, starałem się dołączyć do tej organizacji z tego powodu wiele lat zostałem oszukany przez fałszywego agenta w Afryce Południowej i Nigerii, byłem na dole, nie mogłem już wyżywić siebie i swojej rodziny i próbowałem zarabiać pieniądze wszelkimi sposobami, ale wszystko na próżno, bałem się skontaktować z jakimkolwiek iluminat agenta, ponieważ zjedli moje pieniądze, pewnego dnia natknąłem się na post kogoś, kto zeznawał, dziękując człowiekowi o imieniu David Mark za pomoc w dołączeniu do bractwa Iluminatów, a potem spojrzałem na jego e-mail i numer telefonu, który tam był zapisany , bałem się z nim skontaktować, ponieważ wiele razy zostałem oszukany przez oszustów i odszedłem z pieniędzmi, wtedy byłem bardzo zdezorientowany, więc postanowiłem skontaktować się z osobą, która otrzymała zeznanie i zadzwoniłem do niego i komunikowałem się z nim dalej rozmowy telefoniczne przed e zaczął opowiadać mi swoją historię o tym, kiedy chciał dołączyć, powiedział mi wszystko, co mam do zrobienia, potem podjąłem decyzję i zadzwoniłem do agenta Davida Marka, a on powiedział mi wszystko do zrobienia i zostałem zainicjowany, o dziwo dostałem moją korzyści z bycia nowym członkiem wielkiego bractwa iluminatów Byłem bardzo szczęśliwy, dla tych z was, którzy próbują dołączyć do tej organizacji, jest to dla was okazja do przyłączenia się do KONTAKT MR David Mark na e-mail joinIlluminati1122@gmail.com lub numer WhatsApp +2348140101327

  OdpowiedzUsuń
 78. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP,
  NIE MA POŚWIĘCENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i będziesz szanowany w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat i więcej, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni 666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 79. Kiedy znalazłem Drince, desperacko potrzebowałem przywrócenia mojego byłego kochanka. Zostawił mnie dla innej kobiety. Stało się tak szybko i w ogóle nie miałem nic do powiedzenia. Po prostu rzucił mnie po 3 latach bez wyjaśnienia. Skontaktuję się z Dr.Prince za pośrednictwem jego strony internetowej, a on powiedział mi, co muszę zrobić, zanim będzie mógł mi pomóc, i zrobiłem to, co mi powiedział, po tym, jak dostałem to, czego chciał, rzucił zaklęcie miłosne, aby pomóc nam wrócić. Krótko po tym, jak zrobił swoje zaklęcie, mój chłopak zaczął ponownie do mnie wysyłać i czuł się okropnie z powodu tego, co po prostu mnie przeszedł. Powiedział, że jestem najważniejszą osobą w jego życiu i teraz o tym wie. Wprowadziliśmy się razem, a on był dla mnie bardziej otwarty niż wcześniej i zaczął spędzać ze mną więcej czasu niż wcześniej. Odkąd Dr.Prince pomógł mi, mój partner jest bardzo stabilny, wierny i bliżej mnie niż wcześniej. Gorąco poleca Dr.Prince każdemu, kto potrzebuje pomocy. E -mail: obinnaspelltemple@yahoo.com https://obinnaspelltemple.com

  OdpowiedzUsuń
 80. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP
  NIE MA POWIADNIENIA LUDZKIEJ, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ

  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i dobrze znanym z szacunku w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat i więcej, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni za pośrednictwem poniższego e-maila

  666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 81. HIDDEN FESTIVAL toczy się wokół Connera. Dołącz do kultu Illuminati online już dziś i zdobądź natychmiastową sumę 1 miliona dolarów z darmowym domem w dowolnym miejscu na świecie, a także otrzymuj 2500 dolarów miesięcznie jako pensję. Jeśli jesteś zainteresowany, podaj następujące informacje na ten e-mail poniżej {hail666underworld@gmail.com}... Mój synu, witamy w wielkim bractwie Iluminatów. Proszę o wypełnienie poniższych informacji. Imię i nazwisko.............Kraj..........Państwo pochodzenia..........Data urodzenia. .......Płeć..........Adres..........Telefon..........Adres e-mail.... ......Opowiedz nam niewiele o sobie, skontaktuj się z nami jak najszybciej... skontaktuj się z nami teraz, jeśli chcesz być sławny. WIĘCEJ INFORMACJI wyślij e-mail na adres hail666underworld@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 82. OGŁOSZENIE DLA ŚWIATA
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJE SIĘ POPRZEZ WHATSAPP,
  NIE MA POWIADU LUDZKIEGO, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSI O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  666illuminatiagent666@gmail.com

  Czy jesteś biznesmenem, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do Bractwa Iluminatów
  Będziesz człowiekiem honoru i dobrze znanym z szacunku w społeczeństwie. A twoje życie zmieni się na najlepsze w życiu. Jako nowy członek zostaniesz nagrodzony ogromną ilością pieniędzy, aby rozpocząć nowy styl życia, a światło wielkości będzie cię osłaniać przez wszystkie dni twojego życia.

  Musisz mieć co najmniej 20 lat, zanim będziesz mógł skontaktować się z agentem świątyni, który poprowadzi cię do świątyni 666illuminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 83. SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU ŻYCZĄ ILLUMINATI 666

  UWAGA: NIE MA ŻADNYCH OFIAR LUDZKICH, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSZĄ O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJĄ SIĘ PRZEZ WHATSAPP
  666illuminatiagent666@gmail.com
  Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem, muzykiem, czy chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa Illuminati już dziś i zdobądź natychmiastowe bogactwo ogromną sumę pieniędzy w ciągu tygodnia i darmowy dom .dowolne miejsce na tym świecie, w którym zdecydujesz się mieszkać, a także otrzymasz 6 000 000 dolarów amerykańskich na rozpoczęcie nowego życia.

  KORZYŚCI UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM DOŁĄCZAJĄCYM DO ILLUMINATI.
  1. Nagroda pieniężna w wysokości 6 000 000 USD
  2. Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 50 000 USD
  3. Wymarzony dom zakupiony w wybranym przez siebie kraju
  4. Opieka VIP na wszystkich lotniskach na świecie

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem
  666illuminatiagent666@gmail.com lub APLIKACJA TELEGRAM +5548991326462.

  OdpowiedzUsuń
 84. UWAGA:   NIE OBEJMUJE ŻADNYCH POŚWIĘCEŃ Z LUDZI A ILUMINATI NIE KOMUNIKUJĄ SIĘ PRZEZ WHATSAPP                   666illuminatiagent666@gmail.com
  Witamy w świecie Illuminati bogatym w sławę i moc. Doprowadzenie biednych i utalentowanych do blasku jupiterów wielkości

  KORZYŚCI SĄ UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.


  1. Nagroda pieniężna w wysokości 6 000 000 USD

  2. Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 500 000 USD

  3. Wymarzony dom kupiony w wybranym przez siebie kraju

  4. Opieka VIP na wszystkich lotniskach na świecie

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem
  666iluminatiagent666@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 85. WITAMY W WIELKIM BRACIE ILLUMINATI 666
  UWAGA: NIE MA ŻADNYCH POŚWIĘCEŃ LUDZKICH, A ILLUMINATI RÓWNIEŻ NIE PROSZĄ O OPŁATĘ REJESTRACYJNĄ
  UWAGA: ILLUMINATI NIE KOMUNIKUJĄ SIĘ PRZEZ WHATSAPP, INSTAGRAM ANI FACEBOOK
  illuminati666worldtemple@gmail.com
  Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, artystą, politykiem lub muzykiem, czy chcesz być bogaty, sławny i potężny w życiu, dołącz do kultu bractwa Illuminati już dziś i zdobądź natychmiastowe bogactwo ogromnej sumy pieniędzy w ciągu tygodnia, i darmowy dom. gdziekolwiek zdecydujesz się mieszkać na tym świecie, a także zdobądź 1 000 000 dolarów amerykańskich na rozpoczęcie dowolnego biznesu.

  KORZYŚCI SĄ UDZIELANE NOWYM CZŁONKOM, KTÓRZY DOŁĄCZAJĄ DO ILLUMINATI.

  1. Nagroda pieniężna w wysokości 1 000 000 USD

  2. Nowy elegancki samochód marzeń o wartości 50 000 USD

  3. Wymarzony dom zakupiony w wybranym przez siebie kraju

  4. Opieka VIP na wszystkich lotniskach na świecie

  Aby skontaktować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem
  illuminati666worldtemple@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 86. Dzień dobry, Samantha Grey:
  Potrzebujesz pomocy, aby sprowadzić byłego chłopaka lub dziewczynę z powrotem, pomóc, aby twój mąż lub żona kochali cię samotnie? Skontaktuj się z dr Ogundele. Ten człowiek jest uczciwym rzucającym zaklęcia, który sprowadził mojego męża z powrotem w ciągu 24 godzin. Mój mąż zdradzał z inną kobietą i jego nastawienie się zmieniło, ale dr Ogundele sprowadził go dla mnie z powrotem. Skontaktuj się z nim przez WhatsApp, Telegram lub Viber Chat: +27638836445. Jego strona internetowa: (https://globalhelperman.wixsite.com/ogundeletempleofsolu) Zgodnie z obietnicą przywrócił mojego męża, a jego moce są nieszkodliwe.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.