Podsumowanie maja

PODSUMOWANIE MAJA
Przeczytane książki: 10 +  1 dziecięca
Liczba przeczytanych stron: 3462
Wyniki w ramach wyzwań:
Pod hasłem - 0
Wyzwanie czytelnicze LC - 6
Zatytułuj się 3 - 0

Kolejność według nazwisk autorów:
9. Rainbow Rowell - "Pumpkinheads" (opinia ukaże się niebawem)
10. Jasmine Warga - "Other Words for Home" (opinia ukaże się niebawem)

Przeczytane z dziećmi:

Inne wpisy, które umieściłam:

Maj ponownie miło mnie zaskoczył pod względem czytelniczym. Co prawda, przeczytałam aż trzy powieści graficzne, więc tych "zwyczajnych" było siedem, ale biorąc pod uwagę, że w maju zaczęłam jeszcze trzy inne lektury, które zaliczę dopiero w czerwcu, bo jeszcze ich nie skończyłam, to jestem naprawdę zadowolona. Na ten miesiąc planuję masę ciekawych lektur, ale ile mi się uda... czas pokaże. :)

A jak wam minął maj pod względem czytelniczym? Co planujecie czytać w czerwcu?

25 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Bardzo fajny ten Twój maj. :) Mój też był bardzo udany. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobry wynik. Widać, że to był dla Ciebie udany miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie! Coraz więcej przeczytanych książek dla dorosłych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję świetnego wyniku. Mnie udało się przeczytać 8 książek. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny wynik :) Brawo!
  Podziwiam za takie rozpoczynanie i kończenie kiedyś w przyszłości... Ja tak nie lubię :)

  U mnie dwucyfrowo w maju :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też nie lubię, ale niestety niektóre książki czytam przez dwa miesiące, bo nie mam jak przysiąść przy dzieciaczkach. ;-)

   Usuń
 6. U mnie maj czytelniczo wypadł całkiem fajnie trzy książki. Niby to niewiele patrząc na wyniki innych blogerów, ale ja i tak się cieszę, bo dawno nie miałam takiej frajdy z czytania jak w maju. Tobie gratuluję udanego miesiąca i zapraszam do siebie na nowy post.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że tak - nie liczy się ilość, ale jakość! Najważniejsze jest zadowolenie ze swoich wyników. :)

   Usuń
 7. Pewnie poczytam trochę premier i jakieś starsze publikacje, które wpadną mi w ręce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękny miesiąc, a czerwiec to wiele ciekawych lektur :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ale zazdroszczę wyniku. Ja się kompletnie posypałam i przeczytałam jedną książkę :( Mam nadzieję, że zadziałasz na mnie inspirująco i czerwiec będzie lepszy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, niech mój maj Ciebie zainspiruje, bo czerwiec dobry nie będzie. ;-)

   Usuń
 10. Gratuluję wyników :) Ja przestałam spisywać, co i ile przeczytałam ^^''

  OdpowiedzUsuń
 11. Widzę, że poziom jak zwykle utrzymany :) Brawo!

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo ładny miesiąc <3 Heartstopper bardzo lubię, a Radio Silence nie mogę się doczekać aż przeczytam *.*
  Iza xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam wszystkich, Nazywam się Felicia Aisha Sadat i jestem tutaj, aby poświadczyć dobre uczynki BABA NOSA UGO ze świątyni Karnataka, ponieważ moje szczęście zostało przywrócone, jestem żonaty od około 28 lat, doszło do punktu, gdy mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie, a potem zostawił mnie i nasze dwoje dzieci dla innej kobiety na ponad 6 miesięcy, nigdy nie wiedziałem, że ma romans z inną kobietą, ta kobieta chce odebrać moje szczęście i wszystko, na co pracowałem, czułem się jak kończąc to wszystko. Szukając rozwiązania, natknąłem się na kilka świadectw dotyczących Spellcaster w Internecie.
  Niektórzy zeznali, że sprowadził z powrotem ich byłego kochanka, niektórzy zeznali, że rozwiązuje on wszelkiego rodzaju problemy duchowe, leki ziołowe na choroby takie jak fybroid, astma, choroby przenoszone drogą płciową, choroby nerek, cukrzyca, zaburzenia erekcji, wygrana na loterii. Nigdy nie wierzyłem w czarodziejkę, ale nie miałem opcji, ponieważ szukałem rozwiązania wszędzie, więc otrzymałem e-mail od BABA NOSA UGO z Testimonies online i postanowiłem spróbować.
  Skontaktowałem się z nim przez e-mail i wyjaśniłem mu swój problem, powiedział mi, co muszę zrobić, a ja zrobiłem tak, jak polecił, przygotowałem coś dla mnie i zrobiłem większość rzeczy sam, właściwie wątpiłem, kiedy mi powiedział że powinnam się spodziewać dobrych wiadomości, minęło niespełna 7 dni, kiedy mój mąż zadzwonił do mnie po tak długim czasie. Wrócił przepraszając i prosząc o wybaczenie, wszystko było jak sen, wybaczyłem mu i teraz jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej.
  Chcę bardzo podziękować BABA NOSA UGO za jego życzliwą pomoc, nigdy nie spodziewałem się tak wspaniałej pracy duchowej i nie przestanę dzielić się jego świadectwami. Jeśli masz jakiś problem duchowy i szukasz prawdziwego i autentycznego Czarodzieja, skontaktuj się z BABA NOSA UGO, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com

  WhatsApp: +33753216802

  https://karnatakatemple.wixsite.com/karnataka

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.