Trylogia Megan Hart w nowej odsłonie + kod rabatowy dla Was!

Mój gust czytelniczy uległ zmianom na przestrzeni lat. Kiedyś sięgałam często po książki, na które aktualnie nie mam ochoty, a teraz zabieram się za lektury, jakich jeszcze niedawno nie miałam nawet w planach. Uważam, iż to bardzo dobrze, bo świadczy to o poszerzaniu horyzontów, wychodzeniu ze strefy komfortu i dojrzewaniu do pewnego typu literatury. Pamiętam, że kilka lat temu zaczytywałam się w romansach, a jedną z moich ulubionych autorek była Megan Hart.

Mam świetną informację dla fanów pisarki, a także wszystkich chętnych do poznania jej twórczości. Z okazji Dnia Kobiet ruszyła akcja promocyjna dotycząca bardzo znanej serii Megan Hart, a ja dodatkowo oferuję wam rabat - 5% zniżki na zakup całej trylogii.
Kod, który musicie wpisać przy zamówieniu: TK5HART. Jest ważny do 31.03.2021r., a do tego działa tylko po zalogowaniu (można wykorzystać go tylko raz). 

Rozważacie skorzystanie z promocji? Czytaliście jakąś książkę tej autorki? Zachęcam was do zapoznania się z moimi opiniami dotyczącymi jej książek - może uda mi się was zachęcić. :)

7 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Świetna wiadomość dla fanów Autorki :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie także widzę, jak na przestrzeni lat zmienił się gust czytelniczy. Teraz z jednej strony czuję, że wiem często po co chcę sięgnąć i co będzie odpowiadało moim gustom, z drugiej jednak jestem także świadoma tego, że zaczęłam sięgać po literaturę, po którą w przeszłości nigdy nie sięgałam. Nawet nie wiem, jak do końca wyjaśnić to zjawisko bez przykładów :D

  Co do serii - zaciekawiła mnie. Z promocji raczej nie skorzystam, ale za kilka miesięcy być może przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam, przynajmniej odkąd historią sięga mój blog :)
  W najbliższych planach nie mam, bo stosiki urosły :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno znajdą się zwolennicy tego typu literatury i autorki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Autorkę kojarzę, czasem sięgam po różne gatunki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przyznam, że pierwszy raz widzę te książki. Myślę, że warto zastanowić się nad jej przeczytaniem

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.