"Barbie. Magazyn 5/2021" - zadania, łamigłówki i lalka z akcesoriami

Barbie to już klasa sama w sobie - kiedy byłam dzieckiem trwało szaleństwo na ich punkcie i nadal po tylu latach dziewczynki bawią się tymi lalkami. Długi czas królowały u nas auta i narzędzia, ale odkąd moja druga latorośl, tym razem córka, zaczęła interesować się nieco innymi zabawkami (chociaż nadal nie pogardzi dobrym młotkiem czy samochodem pożyczonym od brata), musieliśmy zainwestować w lalki, wózki i inne gadżety (nie żebym narzekała, bo mogę teraz spełniać swoje marzenia sprzed lat). 

Wiele radości przyniósł nam magazyn Barbie, a szczególnie dołączony do niego prezent, czyli mała laleczka z wózkiem i misiem. To właśnie ona zrobiła furorę u mojej córki, która jest jeszcze za mała na łamigłówki oraz inne zajęcia aktywizujące zawarte w gazetce. Natomiast w kwestii wypełniania, kolorowania, rysowania czy odkrywania różnic na rysunkach - nieoceniony jest syn, który bez problemu może w pełni korzystać z zadań zawartych na poszczególnych stronach.
Taka gazeta to świetna sprawa dla kilkuletniego dziecka, bo moja dwulatka jest jeszcze zdecydowanie za mała, ale przecież nic straconego - kiedy pociechy są z tych chomikujących wszystko, to i magazyn potrafi przeleżeć kilka lat i poczekać na swój czas. ;-) Oboje z przyjemnością wysłuchali komiksu zawartego w gazetce, który w prosty sposób uświadomił im, że współpraca daje najlepsze efekty i przynosi ogrom satysfakcji. 

TU możecie zakupić czasopismo, do czego zachęcam.

6 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Magazyn jest bardzo ciekawy, różnorodny. Można miło spędzić z nim czas.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przy okazji tego postu zastanawiam się ile lat jest już wydawany ten magazyn. Fajnie, że jest różnorodny.
  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Fakt - dobrze, że jest różnorodny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba każde wydane jest ciekawe. Moje dziewczynki lubią ten magazyn.

  OdpowiedzUsuń
 5. Która dziewczynka nie lubi Babrbie? :) Chyba nie ma takiej, a takie magazyny rozbudzą wyobraźnię dziecka :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.