Bajki dźwiękowe: "Aladyn" i "Czerwony Kapturek"

Moje dzieci uwielbiają książki, dlatego każda z nich spotyka się z ogromnym entuzjazmem, natomiast jeżeli jakakolwiek z nich wyróżnia się na tle reszty, to zazwyczaj jest ich najczęstszym czytelniczym wyborem przez długi czas. Dlatego kiedy tylko ujrzałam zapowiedź bajek dźwiękowych, wiedziałam, że to strzał w dziesiątkę!

Ta nowatorska seria książek pozwala nie tylko na wysłuchanie zwyczajnego tekstu, ale także efektów dźwiękowych oraz muzyki, co jest dodatkowym atutem. Jest to połączenie tradycyjnej bajki ze słuchowiskiem zawierającym wstawki muzyczne oraz odgłosy, które zostały skomponowane i nagrane z udziałem prawdziwych instrumentów. Na poszczególnych stronach widnieją specjalne znaczki z głośnikiem, które należy delikatnie przycisnąć i rozkoszować się płynącymi dźwiękami. 
Aktualnie wydawnictwo oferuje pięć znanych i lubianych historii. My zdecydowaliśmy się na Czerwonego Kapturka oraz Alladyna z szesnastoma różnymi dźwiękami. Dzieci oszalały na punkcie tych książek - na razie są one numerem jeden i co tylko się obejrzę, to maluchy siedzą i wysłuchują kolejnych dźwięków. 
Podobno muzyka łagodzi obyczaje, a na pewno uwrażliwia i uprzyjemnia czas. Multisensoryczne książki przemawiają do kilku zmysłów jednocześnie, co jest ogromnym plusem. Sama lubię nowatorskie pomysły, a co dopiero kilkulatki. Święta zbliżają się wielkimi krokami, więc zapewniam, że te tytuły sprawią radość na długie godziny!

Dane techniczne o książce
WydawnictwoHarperCollins Polska
Seria/cykl: Bajka dźwiękowa
Data wydania: 27 października 2021
Liczba stron: 24 (każda)
Gatunek: literatura dziecięca

7 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Ciekawy post. Pierwszy raz spotykam się z takimi książeczkami chyba :) Serdecznie pozdrawiam, cieszy fakt, że Twoje dzieci zadowolone :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodatkowe urozmaicenie dźwiękowe na pewno zainteresuje dzieci. Tym bardziej w takich pięknych bajkach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super, prezentują się niezwykle! Plus połączenie opowieści pisanej z dźwiękiem - bardzo ciekawy pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. swietna propozycja na Mikołajki. Maluchy byłyby zachwycone

  OdpowiedzUsuń
 5. Miałam okazję zapoznać się z książkami dźwiękowymi i były naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale piękne ilustracje i na dodatek audio. Chętnie sprezentowałabym mojej chrześnicy. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. DOŁĄCZ DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I WŁADZY ILLUMINATI

  Możesz skontaktować się z agentem świątyni przez WhatsApp: +1 (631) 604-8088
  Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do bractwa Illuminati już dziś i wzbogacaj się natychmiastowo. 5 milionów dolarów zaraz po inicjacji i darmowy dom. gdziekolwiek zdecydujesz się żyć na tym świecie, a także otrzymywać 400 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie, uwierz mi, że jest to jedyna w życiu okazja, a ja radzę ci dobrze wykorzystać tę okazję, nawet jeśli zostałeś oszukany przed skontaktowaniem się z nami i będziemy konkurować...

  Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń teraz do agenta pod numer +1 (631) 604-8088 lub zadzwoń do nas pod numer +1 (631) 604-8088. Aby móc komunikować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.