"Psi Patrol Ekstra. Magazyn 3/2021" - gazeta obowiązkowa dla fanów Psiego Patrolu

Czy istnieje jakiś rodzic, który nie zna Psiego Patrolu? Wydaje mi się, że każde dziecko na pewnym etapie swojego życia ogląda tę bajkę, a mamusiom i tatusiom w głowach ciągle brzmi: "Patrol nasz - radę da! Już jadą nam z pomocą...". W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszy się kinowa wersja przygód bohaterskich piesków, dlatego obowiązkowym dodatkiem dla każdego wiernego fana jest najnowszy magazyn ściśle związany z najnowszą animacją.

Najnowszy numer Psiego Patrolu to świetne wprowadzenie bądź uzupełnienie produkcji filmowej. Dzieci mają okazję poznać Liberty - miejskiego pieska marzącego o dołączeniu do zespołu. W gazetce nie zabrakło również opowieści na dobranoc - tym razem z Chasem i Ryderem w roli głównej, a także prezentacji nowych pojazdów piesków. Ponadto znajdziecie tutaj wiele łamigłówek oraz zadań - pisanie po śladzie, kolorowanie, wycinanie, dopasowywanie, łączenie... Dla każdego coś dobrego!

Moje dzieciaki bardzo lubią wszelkiego rodzaju magazyny - starszak najbardziej interesuje się zadaniami, a młodsze dziecko uwielbia dodawane do nich prezenty (chociaż o te zawsze jest walka pomiędzy rodzeństwem). Tym razem do gazety dołączono świetny zestaw Psiego Agenta z różnymi gadżetami całej załogi.


TU możecie kupić czasopismo, do czego zachęcam.

3 komentarze

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

  1. Przerabialiśmy to z Chrześniakiem - teraz jednak woli już coś innego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To czasopismo jest naprawdę świetne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój synek uwielbia Psi Patrol z resztą jak chyba większość chłopców. Kupujemy ten magazyn regularnie

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.