"Psi Patrol Ekstra. Magazyn 3/2021" - gazeta obowiązkowa dla fanów Psiego Patrolu

Czy istnieje jakiś rodzic, który nie zna Psiego Patrolu? Wydaje mi się, że każde dziecko na pewnym etapie swojego życia ogląda tę bajkę, a mamusiom i tatusiom w głowach ciągle brzmi: "Patrol nasz - radę da! Już jadą nam z pomocą...". W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszy się kinowa wersja przygód bohaterskich piesków, dlatego obowiązkowym dodatkiem dla każdego wiernego fana jest najnowszy magazyn ściśle związany z najnowszą animacją.

Najnowszy numer Psiego Patrolu to świetne wprowadzenie bądź uzupełnienie produkcji filmowej. Dzieci mają okazję poznać Liberty - miejskiego pieska marzącego o dołączeniu do zespołu. W gazetce nie zabrakło również opowieści na dobranoc - tym razem z Chasem i Ryderem w roli głównej, a także prezentacji nowych pojazdów piesków. Ponadto znajdziecie tutaj wiele łamigłówek oraz zadań - pisanie po śladzie, kolorowanie, wycinanie, dopasowywanie, łączenie... Dla każdego coś dobrego!

Moje dzieciaki bardzo lubią wszelkiego rodzaju magazyny - starszak najbardziej interesuje się zadaniami, a młodsze dziecko uwielbia dodawane do nich prezenty (chociaż o te zawsze jest walka pomiędzy rodzeństwem). Tym razem do gazety dołączono świetny zestaw Psiego Agenta z różnymi gadżetami całej załogi.


TU możecie kupić czasopismo, do czego zachęcam.

5 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Przerabialiśmy to z Chrześniakiem - teraz jednak woli już coś innego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To czasopismo jest naprawdę świetne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój synek uwielbia Psi Patrol z resztą jak chyba większość chłopców. Kupujemy ten magazyn regularnie

  OdpowiedzUsuń
 4. DOŁĄCZ DO WIELKIEJ ŚWIĄTYNI PIENIĘDZY I WŁADZY ILLUMINATI

  Możesz skontaktować się z agentem świątyni przez WhatsApp: +1 (631) 604-8088
  Czy jesteś biznesmenem lub kobietą, politykiem, muzykiem, chcesz być bogaty, sławny, potężny w życiu, dołącz do bractwa Illuminati już dziś i wzbogacaj się natychmiastowo. 5 milionów dolarów zaraz po inicjacji i darmowy dom. gdziekolwiek zdecydujesz się żyć na tym świecie, a także otrzymywać 400 000 dolarów miesięcznie jako wynagrodzenie, uwierz mi, że jest to jedyna w życiu okazja, a ja radzę ci dobrze wykorzystać tę okazję, nawet jeśli zostałeś oszukany przed skontaktowaniem się z nami i będziemy konkurować...

  Jeśli jesteś zainteresowany, zadzwoń teraz do agenta pod numer +1 (631) 604-8088 lub zadzwoń do nas pod numer +1 (631) 604-8088. Aby móc komunikować się z naszymi partnerami, musisz mieć co najmniej 20 lat. Nie dołączaj, jeśli jesteś studentem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój trzyletni synek uwielbia Psi Patrol. To zdecydowanie jego ulubiona bajka! :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.