Najnowsze książeczki z serii 'Zabawy i zadania z naklejkami'

Czy istnieją dzieci, które nie lubią zadań z naklejkami? Moje są ogromnymi fanami takich książeczek, więc kiedy tylko zobaczą je na horyzoncie, nie mogą ich sobie odmówić. Wybór jest ogromny, ale najwięcej radości przynoszą zbiory z postaciami z ulubionych bajek.

Pisanie po śladach, kolorowanie bajkowych postaci, podkreślanie poprawnych odpowiedzi, liczenie, odkrywanie różnic pomiędzy obrazkami, dorysowywanie brakujących elementów, doprowadzanie bohatera do celu, łączenie w pary... masa zadań i mnóstwo naklejek, czyli zabawa na długie godziny.

W serii Zabawy i zadania z naklejkami można znaleźć wiele świetnych książeczek i to dosłownie za parę złotych, także warto wydać tę kwotę, aby sprawić radość najmłodszym. Moje smyki zdecydowały się na Maszę i Niedźwiedzia, Smerfy, My Little Pony oraz Młodych Tytanów, czyli bohaterów znanych i lubianych.

Nauka poprzez zabawę to strzał w dziesiątkę, zatem serdecznie polecam wszystkich książki z zadaniami i naklejkami. Dzieci są zaciekawione i aż same garną się do rozwiązywania... a przy okazji poćwiczą swoje umiejętności. Same plusy!

Dane techniczne o książce
Seria/cykl: Zabawy i zadania z naklejkami
WydawnictwoHarperCollins
Data wydania: 9 lutego 2022
Liczba stron: 24 (każda)

7 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Inspirujący post - gdyż za moich czasów nie było takich publikacji tego typu. W pracy byłej bibliotekarza szkolnego, spotkałem się z takowymi, potem u Chrześniaka - skończył 5 lat, więc ma inne prezenty, ale tego typu książeczki były mu kupowane. Pozdrawiam serdecznie :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie te kilka złotych za pozycję zachęca do ich kupna.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zeszyty dla maluchów. Ciekawe zadania i ulubieni bohaterowie, czyli czysta przyjemność z zabawy. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Idealna dla dzieci. Coś co z pewnością przyciągnie ich uwagę ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda, dzieci kochają naklejki i tego typu zabawę. Nauka przez zabawę to wielka wartość.

  OdpowiedzUsuń
 6. Moje dziecko najchętniej wybiera ksiażeczki z naklejkami.

  OdpowiedzUsuń
 7. Smerfy na pewno będziemy szukać. Naklejki zawsze dają dużo frajdy mojemu małemu

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.