Minecraft - albumy i księgi z naklejkami, czyli masa zabawy i radości


Mój 6,5-letni syn nigdy nie grał (i prędko nie zagra, bo uważam, że jeszcze ma czas) w Minecrafta, ale i tak ma bzika na jego punkcie. Z tego względu pomyślałam, że idealnym prezentem będą dla niego książki związane z tą grą - ulubieni bohaterowie, naklejki i zadania, czyli połączenie idealne.

Na rynku pojawiły się księgi i albumy Minecrafta, które potrafią zająć dziecko na długi czas, bo zawierają multum ciekawych zadań. Każdy może wybrać coś dla siebie - podwodny świat, księga Netheru, minecraftowe zwierzaki czy poszukiwanie skarbów? 

Moje dzieci aktualnie mają fazę na wszelakie zadania - wypełnianie, rysowanie, przyklejanie, łączenie... Wszystko, co wymaga myślenia i łączy zabawę z nauką. Sama jestem fanką tego typu rozwiązań, bo nie dość, że dziecko nie marudzi i nie ma czasu na nudę, to dodatkowo spędza czas, ruszając szarymi komórkami.  

Książki wydane są rewelacyjnie - mają duży format, więc można świetnie wykorzystać każde wolne miejsce znajdujące się na stronie. Do tego kolorystycznie przyciągają wzrok, a sam papier jest śliski, dzięki czemu naklejki przyklejają się bez trudu, a do tego można je bezproblemowo odkleić, gdyby przypadkowo znalazły się nie tu, gdzie docelowo powinny.
Jeżeli macie w domu lub w pobliżu małego miłośnika Minecrafta i chcecie sprawić mu radość, to wiedzcie, że to będzie idealny prezent - oczy będą świecić się na sam widok. Mój synek nie odejdzie od książki, póki nie zrobi całej, także ma zajęcie na pewien czas. Polecam! 

Dane techniczne o książce
Seria/cykl: Minecraft z naklejkami
WydawnictwoHarperCollins
Data wydania: 27 lipca 2022
Liczba stron: 32 (każda)

9 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Bardzo ciekawie to się prezentuje, wiem komu i kupić i polecić :-) . Pozdrowienia :-) .

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla dziecka to z pewnością super sprawa ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla dzieci to świetna okazja do zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cos dla fanów. Super mój synek już powoli zaczyna poznawać minecraft

  OdpowiedzUsuń
 5. Gra jest tak lubiana, że te wydania z pewnością znajdą wielu odbiorców. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ekstra. Mali chłopcy oszaleją :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajni tej gry na pewno się ucieszą

  OdpowiedzUsuń
 8. Mega zabawa dla chłopców. Mój synek też już patrzeć na tą grę

  OdpowiedzUsuń
 9. Wow, this article really highlights the joy of Minecraft! From building structures to exploring virtual worlds, it's clear that this game offers endless fun. And now, with the addition of albums and books with stickers, the excitement has reached a new level. It's a dream come true for gamers who want to become a published writer and create their own virtual stories within this immersive universe

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.