Porysunnik - Magda Danaj

Jestem słabą użytkowniczką typowych kalendarzy - początkowo notuję w nich wszystko, czego dusza zapragnie, ale entuzjazm szybko opada i druga połowa kalendarza zazwyczaj jest już pusta. Zawsze mi szkoda niewykorzystanego miejsca, więc nieustannie poszukiwałam tytułu odpowiedniego dla mnie... aż w końcu znalazłam. Dotarł do mnie, a ja zakochałam się z miejsca. Szybko i na zawsze.


Porysunnik to planer autorstwa wspaniałej Magdy Danaj, której profil na Instagramie śledzi mnóstwo osób (łącznie ze mną) i nie ma co się dziwić - ta kobieta, jak mało kto, potrafi wykazać się trafnością spostrzeżeń, kreatywnością i zdolnościami artystycznymi. Tak jak wspomniałam, zwyczajny datowany kalendarz nie jest czymś, czego potrzebuję, dlatego planer bez dat, a tylko z podziałem na dni miesiąca, jest zdecydowanie lepszą opcją w moim przypadku.

Mnóstwo tutaj miejsca na własne zapiski, planowanie mniej lub bardziej ważnych wydarzeń, podsumowania życiowe, zastanowienie się nad różnymi sprawami, jak moje (bez)silne strony, konieczność odezwania się do kogoś bądź totalnego olania jakiejś sprawy, a to wszystko wzbogacone mnogością cudownych kobiecych ilustracji, a także tekstów, które często bawią, niekiedy wzruszają, a czasami skłaniają do refleksji.


Jeżeli jeszcze zastanawiacie się, co sprezentować sobie bądź komuś bliskiemu, to wiedzcie, że Porysunnik to prezent IDEALNY! Wnętrze jest dopracowane w każdym calu (no, może kartki mogłyby być grubsze i nie przebijać, ale to jedyny minus), a okładka też nie ma sobie równych - twarda i solidna oprawa, wspaniała stonowana kolorystyka (środek cały czarno-biały), a do tego kolorowe naklejki, którymi można ozdobić swoje zapiski. Cud, miód i orzeszki!


Porysunnik możecie kupić TUTAJ.


Dane techniczne o książce
Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2022
Liczba stron: 256

13 komentarzy

Gościu, będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz po sobie ślad pod tym postem. Bardzo cenię wszelkie komentarze, ponieważ to one motywują mnie do dalszej pracy nad blogiem. Jest to miejsce, w którym dzielę się z Tobą swoimi spostrzeżeniami, dlatego chętnie poznam Twoją opinię.
Dlatego pisz Gościu, pisz...

 1. Dzięki za pomysł na prezent dla mojej przyjaciółki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda ciekawie, ja jednak preferuję typowe kalendarze - notesy, w których notuję wiele rzeczy. I jest tak, że miejsca u mnie na niektórych stronach nie wystarcza. Pozdrowienia .

  OdpowiedzUsuń
 3. This book is an excellent read for anyone interested in history or the Second World War. Magda Danej weaves a fascinating tale of her family's experience during the war, and her own personal journey to uncover the truth about her father's past. The story is both heartbreaking and uplifting, and I would highly recommend it to anyone looking for a good read.

  OdpowiedzUsuń
 4. This book should be read by everyone with an interest in history or the Second World War. Magda Danej weaves a fascinating tale about the wartime experiences of her family and about her own struggle to discover the truth about her father's past. The story is heartbreaking and inspiring, and I heartily recommend it to anyone looking for an excellent read.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama bym taki zakupiła. Właśnie też pomyślałam że to fajny pomysł na prezent

  OdpowiedzUsuń
 6. Na pewno jest to wydanie idealne na prezent.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny pomysł na planer. Lubię takie oryginalne formy. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super, Te ilustracje są ekstra

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajny pomysł na prezent, Myślę, że taki terminarz każdemu by się przydał

  OdpowiedzUsuń
 10. Hey friends, I know you are getting bored and I am presenting you to watch Sappy Holiday in UK at Watch in UK so that you can pass your free time.

  OdpowiedzUsuń
 11. Sincere thanks for providing this excellent blog. I hope you keep adding to your thought-sharing. I also advised you to play the online game d8 roll dice. This tool is fun to use and is totally free.

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.